نتایج جستجو برای عبارت :

یالان دنیا ، درده سالان دنیا

فکرم هنوز به تو درگیره دلم به عشق تو بد گیرههنوزم اسم تو که میاد آتیش میگیرهمنو به عشق تو میشناسن همون دیوونه ی وسواسمکه بعد تو رو همه آدما حساسمفکر از دست دادنت زده منو بی بی خواب کردهدیدن عکسای تو دل منو بی تاب کردهدربدر شد آخرش دل بیچارهبعد تو این قلب من دیگه با همه آدما سردهتو نفهمیدی بری از تو یادگاری فقط درده از تو یادگاری فقط دردهتنهایی پرسه توو نیمه شبا کار منه به خدا به خداحالمو جای تو خوب میدونن فکر از دست دادنت زده منو بی بی خواب کر
چه بی ریا آمدم به قلب عاشق توباورم شد حرف های به ظاهر صادق تو
چه پر غرور می روی از این دل شکستهانگار عهدی نبستی با این عاشق خستهانگار عهدی نبستی با این عاشق خسته
جنگل چشمات هواش چه سرده ، هر نگاه تو حدیث دردهرفتنت دیگه شده مسلم ، اما دل هنوز باور نکرده
نکنه رنجیدی از من ، بگو تقصیرم چیهیا که دل به دیگری دادی ، بگو اون کیهنکنه که از حقیقت ، تو می خوای فرار کنیبری و یک بار دیگه ، منو بی قرار کنیبری و یک بار دیگه ، منو بی قرار کنیجنگل چشمات هواش چه س
از ابتدای پیدایش تمدن در سرزمین ایران و تشکیل اولین حکومت‌ها در چند هزار سال پیش تا همین اواخر دوره قاجار و پیروزی نهضت مشروطه – یعنی حدود صد سال پیش- سوادآموزی و تعلیم و تربیت ابتداییِ کودکان و حتی بزرگ‌سالان، امری مردمی و غیردولتی بود. هرچند که در بعضی دوره‌های خاص، سوادآموزی امری طبقاتی بود و حکومت، بجای تشویق عموم مردم به یادگیری خواندن و نوشتن، از سوادآموزی طبقات فرودست جلوگیری می‌کرد(!)، اما در بقیه زمان‌ها، بخصوص دوره‌ی اسلامیِ
دنیا گلیب کئچن دنیادی . هچ بیر نفرَ وفاسی یوخ . قوجا یا  جاوان تانیماز . زامانی کی یتیشسه ، دای باخمیاجاخ کی سن کیمسن ، او کیمدی
جانو آلیب گدجخ . بو دردلی وفاسیز دنیا . غملره فرصت ورسون دای زندگیه مجال قالماز .
استاد شهریارین سوزی شعری اینسانین اورگینن های وری . بو گوزل اوری سوزی تقدیم سیزلره
حیدر بابا دنیا یالان دنیادی
سلیماندان نوحدان قالان دنیادیاوغول دوغان درده سالان دنیادیهرکیمسیه هر نه وئریب آلیبدیافلاطوندان بیر قوری اود قالیبدیحید
احتمالا نعمتی خطرناک‌تر از "فراموشی" وجود نداشته باشه، یعنی مشخصه خدا وقتی داشته فراموشی رو خلق میکرده یه نیگا به آدما کرده گفته بهشون بدم یه درده ندم صدتا درده! آدم نیستن‌ که، اشتباه مصرف میکنن!بعد چند روزی این‌ور اون‌ور کرده و با خودش کلنجار رفته که فراموشی بهشون بدم؟! بعد پیش خودش گفته اگه یه وقت یه آدم یه آدم دیگه رو/عشق خودشو/یار خودشو _وقتی هنوز زنده‌س_ فراموش کرد چی؟! اصلا طرز استفاده‌ش اینطوری نیستا بیخودی مصرف نکنن عوارض داره!ولی
دانلود آهنگ کبوتر خیالم رفت سر بوم یارم
در این ساعت برای شما کاربران عزیز ♫ دانلود اهنگ لری فقیری درده عاشقی هم درده به نام کبوتر خیالم به همراه تکست و بهترین کیفیت در سایت قرار داده شد ♫
Download Old Music BY : Kabootare Khialom With Text And 2 Quality 320 And 128 

ادامه مطلب
وصف امیر المومنین علیه السلام در کلام ضرار بن ضمرة (به روایت اهل سنت عمری)
مسعودی از مورخین و علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
ودخل ضرار بن ضمرة - وكان من خواصِّ علی - على معاویة وافداً، فقال له: صف لی علیاً، قال: أعْفِیِنِی یا أمیر المؤمنین، قال معاویة: لا بد من ذلك، فقال: أما إذا كان لا بد من ذلك فإنه كان واللّه بعید المدى، شدید القوى، یقول فَصْلا، ویحكم عدلاً، یتفجرً العلم من جوانبه، وتنطق الحكمة من نواحیه، یعجبه من الطعام ما خشن، ومن اللب
دانلود آهنگ های جدید بهنام بانی

دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدم …
خوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تاب دیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خواب
هرچی گفتم نرو واسه تو فرقی نکرد رفتی گفتی بهم دنبالم هیچ جا نگرد
منمو حال بدو من نمیدونم که چی انقد عوضت کرد …
این دل دیوونه بی تو نمیتونه وای دل تنگم رفت که برگرده اینا همش درده وای دل تنگم
نم بارون و خاطره هامونو دیگه تو نیستی هرجا وایسادم یاد تو افتادم دیگه تو نیستی
همه میگن بیخیال شو اگه رفت غصه نداره
وقتی که بارون زدتگرگم همراش بودتو سردیه عشقتزمستون اومد زودآروم بودم با توبی من کجا رفتیسرد بودن اون دستاتتنها چرا رفتیحالا شده طوفانتو دریای قلبمموجان که میکوبنبه سینه ام هر دمبعد از تو پاییزاهوا خیلی سردهلطفی تو بارون نیسابرم پر از درده
وقتی که بارون زدتگرگم همراش بودتو سردیه عشقتزمستون اومد زودآروم بودم با توبی من کجا رفتیسرد بودن اون دستاتتنها چرا رفتیحالا شده طوفانتو دریای قلبمموجان که میکوبنبه سینه ام هر دمبعد از تو پاییزاهوا خیلی سردهلطفی تو بارون نیسابرم پر از درده
هفته ى بعد امتحانات میان ترم شروع میشه
البته به صورت آنلاین
منم هیچى از درسایى که آنلاین دادن تا الان بلد نیستم
درده خودکشى از درد این امتحانا کمتره... 
مى خوام بمیرم
این خیلى بى انصافیه
ازشون متنفرم
و همینطور از خودم
و از هرچى که مربوط به رشته ى تجربیه
اههههههههههه
*گریه*
خوابتو دیدم و بازم، دلتنگمو بی تاب
دیگه کارم شده هر شب، هی میپرم از خواب
هر چی گفتم نرو واسه تو فرقی نکرد
رفتی گفتی بهم، دنبالم هیچ جا نگرد
منم و حال بدو من نمیدونم
چی اینقدر عوضت کرد
دل دیونه بی تو نمیتونه وای دل تنگم
رفت که برگرده اینا همش درده وای دل تنگم
نم بارونو خاطره هامونو دیگه تو نیستی
هر جا وایسادم یاد تو افتادم دیگه تو نیستی
همه میگن بیخیال شو اگه رفت غصه نداره
تو دلاشون ولی میگن حق داره بیچاره
تو که نیستی ولی بازم دوست داره قلبم
هر
بله، مسئله دقیقا همین ست. پریود شدن یه درده، پریود نشدن هم یه درد دیگه ست!
شایدم چون کلی روز پشت سر هم روزه گرفتم بدنم قاطی کرده و داره تلافی می‌کنه.
اون روزایی که توو عربستان از درد می‌پیچیدم به خودم و گریه می‌کردم و کلی هم ناراحت بودم، واقعا فکر نمی‌کردم یه روز اینجوری بدبختانه منتظرش بشینم و هی دعا کنم دردش شروع بشه!

این روزا به  شدت حالم بده ...
تقریبا همه چیزمو از دست دادم ...
انگیزه ام ، روحیه ام ، شادی ام ، آرامش ، اشتها ، اعتماد اساتید ، تمرکز و ... 
دیگه واقعا نمیخوام زنده بمونم ...
فقط دلم میخواد سرمو بذارم روی بالشت و دیگه بیدار نشم ...
احساس پوچی میکنم ...
نمیدونم چرا زنده هستم ...
قلبم پر از درده ...
نا ندارم ...
خسته ام ...
تنهام ...
دانلود ریمیکس مهدی احمدوند درد
Download New Remix Mehdi Ahmadvand – Dard
” ریمیکس اختصاصی سلطان موزیک “

ریمیکس مهدی احمدوند درد

عشق درده خیلیارو دیوونه کرده وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگرده
عشق درده خیلیارو دیوونه کرده وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگرده
همیشه معشوق شاهه عاشق مث برده همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده
افتادم به پای اونکه نمیخوادم وقتی همه دنیا تو و رویات شه یه آدم

بفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم به خاطر عمری که من پای تو دادم
چیزی بین غصه و درده که اونقدر خوب نباشی که به دردی بخوری که دوست داشتی می خوردی، ولی خب همینه دیگه.
برو درخشان شو... 
نه به خاطر به دردی خوردن، که این حاصل می شه. ولی به خاطر اینکه به خود ارزشمندت نزدیک و نزدیک تر شی.

یاری که دلم خستی، در بر رخ ما بستی
غمخواره یاران شد، تا باد چنین بادا.

زان خشم دروغینش، زان شیوه ی شیرینش.
عالم شکرستان شد، تا باد چنین بادا.
خبر چه سنگینه...خبر پر از درده  متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی – عکسای آخر
Download New Music Garsha Rezaei – Aksaye Akhar
(همراه با متن ترانه)
آهنگسازی و تنظیم: گرشا رضایی ؛ ترانه: علی بحرینی
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی به نام عکسای آخر
درده وقتی که: هیشکی درد قلبتو ندونه…♪ درده وقتی که: میره اون که باید بمونه…♪ وقتی که حالت: شبیه آسمون بی قراره خوبه که چشمات: بباره آی بباره آی بباره…♪ ♪♪♪ زندگیمو پای تو دادم نگو که نمیدونی از نفس واسه: تو افتادم نگو که نمیدونی میدونی…♪ حالت چشمات: داره میگه
تموم شد جلو چشمای خودم تموم شد
دلم به اندازه دنیا  براش درد میکنه  قلبم براش جاکنه قلب درده برگشته  دوباره
ولی بازم نمیفهمه  بازم نمیفهمه
بازم اشتبیاه  های قبل

یه زمانی 8 سالم بود اقاجونم گفت بابا یه وقتی بشه آدمی زادم بخرن و بفروشن  اره اقاجون الان ادمم میفروشن خیلی ساده میفروشن

خدایا خودت به داد همه گرفتارا برس
خب الهنا و ربنا من لنا غیرک
دانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خوابتو دیدم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Khabeto Didam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بهنام بانی به نام خوابتو دیدم
دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدمخوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تاب دیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خوابهر
خون دماغ به دلایلی همچون ضربه و یا دست کاری بینی و گاهی به دلیل وجود بیماری هایی بروز می کند. برای دانستن دلایل و راههای درمان طبیعی خون دماغ با ما همراه شوید.خون دماغ شدن می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد ، حداقل یک بار همه ی ما این بیماری را تجربه کرده ایم  ، زمانی که خون به آرامی از بینی خارج می شود ، که با شناخت علت آن باید درمان شود یکی از اصلی ترین دلایل خون دماغ شدن ضربه خودن بینی یا دستکاری داخل بینی و آسیب وارد شده شبکه عروق بینی مخصوص
خیلی به زندگی روستایی علاقه داره . تو ی روستایی باغ دارن ، دوست داره به بهانه های مختلف بره اونجا . تو خونشونم مرغ نگه میداره . این علاقه به زندگی روستایی تا حدیه که همیشه پا درده اما روزایی که میرن روستا میگه با این که مدام به این طرف و اون طرف میرم و کار می کنم پاهام درد نمی کنه . حتی مرغ ها رو هم با خودشون می برن روستا که اونجا بچرن (!) . جدیدا تعداد مرغا شون به عدد ۱۴ رسیده و این یعنی دفعه بعد باید مینیبوس بگیرن
دانلود آهنگ زنگ ایلمه بیرده از افشین آذری دانلود آهنگ جدید افشین آذری بنام زنگ ایلمه بیرده از ترنج موزیک Download New Music Afshin Azari – Zang Eylama برای دانلود آهنگ زنگ ایلمه بیرده به ادامه مطلب بروید متن آهنگ زنگ ایلمه از افشین آذری زنگ ایلمه بیرده زنگ ایلمه بیرده آخدارما منی سن نده سالما اوزوه درده زنگ ایلمه بیرده زنگ ایلمه بیرده من سیز ته گالارسان یاشیارسان بو شهرده اورگیم کی بیلیرسن آرتیخ گئدیرم من ♫♫♫♫♫ بیر واقتی دیردیم گئدن هچ واخدا قایتماز س
. هری پاتر و سنگ جادو نوشته‌ی جِی.کِی. رولینگحتما تمام کتاب‌های هری‌ پاتر را خوانده‌اید، اما پیشنهاد می‌کنم این رمان نخست از سری هفت‌تایی کتاب‌های هری پاتر را دوباره بخوانید. دنیای جادوگری هری پاتر هم کودکان و هم بزرگ‌سالان را مجذوب خود کرده است. داستان پسر یتیمی که کودکی سخت و غمناکی را پشت سر می‌گذارد و بعد از وقایعی متوجه می‌شود که جادوگر است. این رمان جایگاه بالایی در فهرست‌ کتاب‌های برتر دارد. داستانِ رمان درسِ عشق جاودان دوستی،
خب عزیز دل بابا
این چند روز من و مامان فقط صرف این شد که گریه‌های تو رو قطع کنیم :) و بهت برسیم.
حقیقتا تجربه‌ی اول مایی و خیلی خیلی سخت و حساس می‌گذره، با یه گریه‌ت چک می‌کنیم دل درده یا گرسنه‌ای یا دستشویی داری یا جات راحت نیست یا سرده یا گرمه :)
تجربه‌ی سخت شیرین خوشگل من :)
راستی بابا دیروز پیکر شهید مدافع حرم شهید انصاری رو بعد از سه سال آوردند ایران و دخترش بالای سر شهید گریه‌ی جانسوزی می‌کرد.
وقتی دیدم تصویرو دعا کردم تو هم یه روز این ص
ما دوچرخه ای ها از همان روز انتظار چنین نصیب را می کشیدیم که این نوجوان ها بخاطر تیم ملی کشورمان تاریخ ساز شوند و حالا «اللهیار صیادمنش»، نوجوان ۱۷ساله ی آملی، یکی از همان نوجوان های شگفت انگیز و تراب زن، قاهر شد درون نخستین بازی ملی خود در رده ی بزرگ سالان، بدوی گل ملی اش را بوسیله دشت برساند و جوان ترین گل زن تاریخچه پیاده روی ایران لقب بگیرد. از همان روزی که «مارک ویلموتس»، سرمربی متاخر تیم ملی ایران برای بازی دوستانه با سوریه شهرت او را ب
برشی از کتاب 
حسادت پایه ای ترین هیجان انسان است، و تاحدی همه ی انسان ها حسادت می ورزند. اما همانطور که متوجه شده اید، همه ی افراد به یک اندازه حسادت ندارند، و این ویژگی بر زندگی همه حاکم نیست. به بزرگ سالان اطراف خود نظری بیندازد و ببینید آیا می‌توانید تشخیص دهید که حسادت در زندگی برخی از کسانی که می شناسید و از شادی کمتری برخوردارند نقش ایفا میکند.
ادامه مطلب
نام ترانه : ساقی
با صدای دلنشین پوریا سازنده
شعر  : محمدطاها
ملودی : صادق فرجادی
⏬برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود آهنگ ساقی جدید

سلامتی اونی که ،، منو ول کرده و رفته
چشام خونه به یاد اون ،، تموم روزای هفته
سلامتی اون آدم ،، که دیگه رفته از یادم
همش اجبار عکاسه ،، که شادیو به عکس دادم
بریز ساقی بریز ساقی شرابت مرحم درده
بریز ساقی که داغونم بریز ساقی هوا سرده
بریز ساقی بریز ساقی شرابت مرحم درده
بریز ساقی که داغونم بریز ساقی ولم کرده
وقتی قرنطینه تموم بشه، وقتی کسب و کارا دوباره راه بیفته، وقتی دوباره مردم نترسن و برن بیرون از خونه پی کارشون، اون وقته که دور و برم خلوت میشه، خالی میشه. میرم  با خیال راحت می شینم یه گوشهء کوه، باهات حرف میزنم. بهت میگم که شعور از دوست داشتن مهم تره، عُرضه و جَنَم از دوست داشتن مهم تره، کوه بودن از دوست داشتن مهم تره. بهت میگم که دوست داشتن شیرینه ولی مثل زهر میکُشه آدمو. بهت میگم که شیرینی خیلی خوب نیست، همش مریضیه، درده، خوردن و لذت بردن و
این دلتنگی‌ هم از اون دردهای بد روزگاره‌ها، یه جای خالی که همه‌چی رو می‌بلعه، سیاه‌چاله‌طور؛ همین‌قدر کلیشه‌ای. انگار که روحت چنگ بندازه به گلوت و جونت بیفته به خودخوری. بدمصب موی آدم رو سفید می‌کنه و روزگارش رو سیاه. از اون دردهاییه که آدم دلش نمی‌آد حتی واسه دشمنش بخواد. اون‌وقت من حیرونم که چطوز دانشمندها هنوز کشف نکردن که همین درده که مادر همۀ دردهاست. بغضیه که هرچقدر گریه بشه آروم نمی‌شه؛ ولی می‌دونی... یه وقت‌هایی آدم انقدر دلت
دانلود آهنگ جدید سعید سعادت به نام تو کجایی
Текст песни To Kojaei Saeed Saadat
تو دلم درده رو لبام خنده هرکی میبینمم میگه ولت کردهМое сердце болит от смеха, все, что я вижу, говорят, что оно ушло
تو منو کشتی نامه نوشتی گفتی که دوسم نداریВы написали мне письмо о том, что вы меня не любите
بگو من کیتم آخ بگو بی رحم

ادامه مطلب
همه فک میکنن خودزنی کردم
همه میگن دیوونست
بعضیا میگن این زخمای رو دستش واسه جلب توجهه
هیچکس لمسش نمیکنه
اینا خلاصی از درده
دردی که زیر پوست من آتیشم میزنه
وقتی رگامو پاره میکنم انگار دارم یه درد عمیقو از زیر وجود سیاهم میکشمش بیرون.. میکشمش رو پوستم
یه درد غیر قابل تحمل رو به یه درد قابل دیدن تبدیل میکنم
بزار حداقل لمسش کنم
اینجوری سبک میشم.. وقتی دردشو حس میکنم حداقل این قابل لمسه
وقتی قابل لمس میشه قابل تحمل میشه..
علت درد معده
مشکلات شکمی خیلی مرسوم هستند پس دل درد شما میتونه ناشی از چند تا دلیل مختلف باشد. اینجا تعدادی از دلایل مرسوم هر نوع دل دردی بیان شده؛ ورم معده، اسید معده، عدم تحمل لاکتوز و استرس.
ورم معده:
که میتونه ناشی از هر چیزی باشه،که شامل مسمومیت های باکتریایی،استفاده از داروهای مشخص،سن و سال،تنباکو و یا استفاده از الکل باشه.ورم معده میتونه باعث ایجاد درد در قسمت های بالایی شکم باشد.و حس پر بودن در شکم.

ادامه مطلب
موقع امتحانا ...
شعر خوندن و گشتن دنبال بیتی که دلت رو تو خودش حل کرده باشه ...
کار خوبی نیس!
درس بخونین !
....
بازم به امید چشمات...
بازم گذشتن از هر چی که مردم بهش میگن "خستگی"بهش میگن سردرد....
اینروزا مستم انگار ...سرم سنگینه انگار ...
یه مته میخواد که تکون بده مغزمو محکم ...
باورت میشه این روزا دیگه برای ازتو نوشتن که هیچ ...برای حرف زدن کلمه پیدا نمیشه تو سرم؟
مثلا "دم کنی"میشه: اون لامصبی نمیذاره بخار از این لامصب بیاد بیرون!
مامان میگه قاطی کردی ...نمیخ
امشب داغونم... خیلی داغون 
انگار که تمااااام دنیا خراب شده روی سرم... ولی گریه ام نگرفت.. نمیدونم چرا گریه ام نمیاد... درعوض تا دلت بخواد خندیدم، انقد که دوستام نگرانم شدن.. رفتن واسم آرام بخش آوردن.. باورت میشه!؟ 
امشب حال اون شبی و دارم ک فهمیدم عاشق شدی... همون شب با همون استوری لعنتی فهمیدم! 
اون شبم خیلی خندیدم عین امشب یادمه دقیقا...
انقد حالم بد شد که قید ادبیات 3 واحدی و زدم... اون شبم فقط میخندیدم ولی کسی نفهمید خندم از درده نه از سرخوشی
امشبم
امشب داغونم... خیلی داغون 
انگار که تمااااام دنیا خراب شده روی سرم... ولی گریه ام نگرفت.. نمیدونم چرا گریه ام نمیاد... درعوض تا دلت بخواد خندیدم، انقد که دوستام نگرانم شدن.. رفتن واسم آرام بخش آوردن.. باورت میشه!؟ 
امشب حال اون شبی و دارم ک فهمیدم عاشق شدی... همون شب با همون استوری لعنتی فهمیدم! 
اون شبم خیلی خندیدم عین امشب یادمه دقیقا...
انقد حالم بد شد که قید ادبیات 3 واحدی و زدم... اون شبم فقط میخندیدم ولی کسی نفهمید خندم از درده نه از سر سرخوشی
امش
راه های خلاصی از درده معدهعلت درد معدهمشکلات شکمی خیلی مرسوم هستند پس دل درد شما میتونه ناشی از چند تا دلیل مختلف باشد. اینجا تعدادی از دلایل مرسوم هر نوع دل دردی بیان شده ؛ ورم معده ، اسید معده ، عدم تحمل لاکتوز و استرس.
ورم معده:
که میتونه ناشی از هر چیزی باشه, که شامل مسمومیت های باکتریایی, استفاده از داروهای مشخص, سن و سال, تنباکو و یا استفاده از الکل باشه.ورم معده میتونه باعث ایجاد درد در قسمت های بالایی شکم باشد.و حس پر بودن در شکم .
ادامه م
دانلود آهنگ جدید محمد نظری به نام بغض اجباری
متن آهنگ جدید بغض اجباری - محمد نظری
Скачать новую песнюMohammad Nazari Boghz Ejbari
Текст песни Boghz Ejbari Mohammad Nazari
درده صدام پر بغضه چشامСаддама болит глаз
  همه چیمو دیگه باختم داره میگیره نفسمВсе мои шимпанзе теряют дыхание
  All my chimps are losing my breath

ادامه مطلب
۱. شهر داره پر میشه از جونور های هالووینی...از مترسک و اسکلت و کدو تنبلای بزرگگگ....
۲. سه روز تعطیله...نصف روز برم خرید...موزه....پارک...انشالله...
۳. انتظار گاهی کشنده نیست اما ازار دهنده است...امروز زخمش بی درده اما فردای دور دردناکه و چرکی....
۴. صدای این خواننده جدید که اسمش هنگامه برچی هست رو میشنوم و یه جایی انتهای قلبم میلرزه....
۵. موهامو شاخه شاخه میکنم و میریزم توی سطل اشغالی که کنارمه...و چه قدر این کار لذت بخشه....
۶. بعد از مدت ها IP کسایی که میان و
زمستان سال 75، در خانه شماره 19 خیابان گاندی تهران، جنایتی عاشفانه رخ داد که تا سال‌ها در اذهان عمومی باقی‌ماند. این پرونده از مهم‌ترین پرونده‌های تاریخ جنایی ایران است زیرا موئلفه‌ها و پرسش‌های زیادی در خود دارد. آیا کودکان مجرمند؟ اگر نیستند پس چه کسیست؟ اگر هم باشند آیا باید مثل بزرگ‌سالان مجازات شوند؟ کوتاهی والدین چه؟ و...
این پرونده داستان عاشقی دو کودک است، سمیه و شاهرخ، هردو 16 ساله.

ادامه مطلب
در کوردینا موزیک جدیدترین و به روزترین‌اهنگ های کوردی را گوش کنید.

برای دانلود اهنگ زیبای تا کی درد دوری از Ghane Ahmadi روی لینک زیر کلیک کنید.
http://kurdinamusic.com/player/artists/Ghane-Ahmadi/2834
اگر می خواید اخرین از آخرین آهنگ های کوردی با خبر بشید عضو کانال تلگرام ما بشید.
https://t.me/kurdinamusic
شور روضه ای حضرت زهرا (س)
فاطمیه اول 98
هیئت جان نثاران امام زمان (عج) مشهد
وحید شکری
از اثر میخه اگه که مادر داره میمیره، زیر سرِ میخه
دانلود فایل صوتی و دریافت متن مداحی در ادامه مطلب
(کربلا نصیبتون + شهادت)

متن مداحی:
از اثر میخه
اگه که مادر داره میمیره، زیر سرِ میخه
این سرفه‌های خونیِ شب‌هاش از اثر میخه
زیر سرِ میخه
بی‌صدا میسوزه
دار و ندار علی میون شعله‌ها میسوزه
فاطمه بین آتیشه اما مرتضی می‌سوزه
بی‌صدا می‌سوزه
بین در و دیوار
همه وجودش
هر وقت اومدم M رو فراموش کنم خودش کارى کرد که بهش بیشتر توجه کنم اما واقعا الان دیگه M نمیتونه توى زندگى من نقش داشته باشه:(…اینو که دارم مینویسم اوج درده اما واقعیت داره!…M توى یه جزیره ى دیگه اى زندگى میکنه که کشتى شکسته من هیچ جایى توى ساحل اون نداره…هر وقت فکرش رو میکنم که خودم باعث این اتفاقم میخوام بپرم توى همون دریا و دیگه هیچوقت چشم هامو باز نکنم:)
#ترانهدارم از دست تو میرم ، من به جایی نرسیدمچشماتو قبله ی من کنبه خدایی نرسیدم
چه گناهی کرده قلبم که دلم شبیه دریاستتو که میری از کنارم یه کویر سرد و تنهاست
دلم آشوبه عزیزم، روزگارم تیره و تاربیا دستامو بگیر و در بیار از زیر آوار
بغض چند سالمو بشکن روزگار من سیاههمن فقط نگاتو میخوامنکنه اینم گناهه
پا به پای من بمون و قصه‌مونو تازه‌تر کناین روزا کنار من باشیه جهان و دس به سر کن
این هوا هوای درده، زنده باشی یا بمیریبایدم وقتی که رفتیواسه
در کوردینا موزیک جدیدترین و به روزترین‌اهنگ های کوردی را گوش کنید.

برای دانلود اهنگ زیبای تا کی درد دوری از Ghane Ahmadi روی لینک زیر کلیک کنید.
http://kurdinamusic.com/player/albums/Pashimanm/Ghane-Ahmadi/Ta-Kay-Dardi-Dori/2834
اگر می خواید اخرین از آخرین آهنگ های کوردی با خبر بشید عضو کانال تلگرام ما بشید.
https://t.me/kurdinamusic
لعنت به " #زیبایی_گاهی_زن_است " !.اهل #تئاتر نبودیم، اما تعریف #زیبایی_گاهی_زن_است رو اینقدر شنیده بودیم که به سرمون زد بریم ببینیم. اما خب تنها؟! آره، نمی خواستیم تنها بریم‌، پس دوتا بلیط گرفتیم و ۷۰ پیاده شدیم، اما کو یار؟! هیشکی رو نداشتیم. یه روز توی دانشگاه اینقدر چرخیدیدم تا یکی رو ببینیم و از قضا دیدیم و سریع رفتیم جلو وگفتیم "میاین بریم #زیبایی_گاهی_زن_است رو ببینیم؟!"طرف هنک کرد و گفت "چی می گی آقا؟!"آب دهانمون رو قورت دادیم و افسار کلمات رو
۱.از هفت و نیم صبح که مانیا رو رسوند مدرسه راه افتاده..یه ربع پیش زنگ زدم گفت: ده دقیقه ی دیگه می رسم!
#خدای بزرگ هر جا که هست سلامت دارش :)

۲.من و بابام و یکی از خواهرم اگه در حد مرگ هم مریض باشیم یه ناله ام نمی کنیم .هر چی درد و مریضیمون بیشتر باشه ساکت تر میشیم دقیقا برعکس مامانم..مامانم از سیصد و شصت و پنج روز سال سرجمع سیصد روزشو مریضه و  هر روز انقدر صدا میزنه و ناله می کنه و به ائمه پناه میبره که  قشنگ چهارده معصومو میاره جلو چشمون..همشون خون
بسیاری از روغن‌های گیاهی واقعا ً از گیاهانی می‌آیند که بوی ندارند و در مشکلات پوستی و درده‌ای بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند و چون طبیعی هستند , به سرعت وارد پوست نمی‌شوند . در این بخش برخی از روغن‌ها و کاربردهای گیاهی را معرفی می‌کنیم .بعضی روغن‌ها در عطر استفاده می‌شوند . غلظت آن‌ها معمولا ً آنقدر زیاد است که مستقیما ً روی سطح پوست قرار نمی‌گیرد و باید قبل از استفاده رقیق شود . نام دیگر این روغن‌ها نفت حامل است .خود طبیعت بزرگ‌ترین د
مدرسه فوتبال ساتراپ آب پخش،چند سالی است که فعالیت خود را در زمینه آموزش فوتبال آموزان در درده های مختلف سنی آغاز کرده و توانسته با رعایت استانداردهای لازم،موجبات رضایتمندی مردمی را فراهم کند.
مدیر و مربی این مدرسه فوتبال،اصغر حسین زاده است که با داشتن افتخارات زیادی در کسوت مربیگری،در کیفیت بخشی به آموزش فوتبال آموزان،نقش بسزایی داشته باشد.
حسین زاده دارای مدرک مربیگری A و یکی از مریبان با دانش استان بوشهر است که توانسته با تیمهای مختلف،
بسیاری از روغن‌های گیاهی واقعا ً از گیاهانی می‌آیند که بوی ندارند و در مشکلات پوستی و درده‌ای بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند و چون طبیعی هستند , به سرعت وارد پوست نمی‌شوند . در این بخش برخی از روغن‌ها و کاربردهای گیاهی را معرفی می‌کنیم .بعضی روغن‌ها در عطر استفاده می‌شوند . غلظت آن‌ها معمولا ً آنقدر زیاد است که مستقیما ً روی سطح پوست قرار نمی‌گیرد و باید قبل از استفاده رقیق شود . نام دیگر این روغن‌ها نفت حامل است .خود طبیعت بزرگ‌ترین د
محسن لرستانی تنهایی : دانلود آهنگ جدید محسن لرستانی به نام تنهایی
تنهایی دانلود آهنگ جدید محسن لرستانی
 دانلود آهنگ جدید محسن لرستانی به نام تنهایی با کیفیت بالا Download New Music By Mohsen Lorestani Called Tanhaei با دو کیفیت 320 ، 128 و لینک مستقیم از نیک موزیک پخش آنلاین + لینک پرسرعت آهنگ تنهایی

دانلود در ادامه مطلب

متن آهنگ محسن لرستانی تنهایی

فکرم هنوز به تو درگیره دلم به عشق تو بد گیره
هنوزم اسم تو که میاد آتیش میگیره
منو به عشق تو میشناسن همون دیوونه
سردمه، نقطه به نقطه بدنم غرق درده، خسته و لِهه، کوفته و داغونه ولی خوشحالم. هندزفریم رسماً مُرده و خب منم با آهنگ سیروان مردم. صبح یادم رفت برم مدرسه! کلاسی بود که باید می رفتم، کتابخونه بودم. ری ری باهاشون حرف زد که بذارن بدون لباس مدرسه برم سر کلاس. 
فکر کنم فقط من این توانایی رو دارم که شب امتحان هندسه ترم برم سینما و مطرب ببینم. سرگرم کننده و البته دردناک بود. هنوزم نمیدونم اسم اون تپلوعه محسن کیاییه یا مصطفی ولی میدونم خیلی احمق اسکل پاتری
بیشترین زمانی که کودک از تک بودن خودش ابراز ناراحتی می‌کند زمانی هست که نیاز به هم‌بازیدارد و به علت مشغله‌های والدین و نبودن خواهر و برادری، امکان بازی کردن با فرد دیگری برای کودک فراهم نمی‌شود. این موضوع سبب ناراحتی و درگیری ذهنی کودک می‌گردد.
در زمان‌هایی که کودک مشغول بازی کردن با همسالان یا با بزرگ‌سالان هست خیلی به نبود خواهر و برادر فکر نمی‌کند. اما در زمان‌های تنهایی بیشترین و بزرگ‌ترین دغدغه او نبود هم‌بازی است و مرتب از خ
سربازا تو کلاسا قلما تو جبهن
خون من سرد پاچیده رو شعرم
میخوام راست بگم فقط واسه یک شب
اندفعه دیگه نمیخوام که بگذره
این شهر پُره خلت روی تنش
مثه رفیقای منه اونم حرفی نمیزنه
زل زده به این پول که ریخته کفش
توی نیمه های شبش
به تو حال میده غمش
افتادم یاد رفیقای رفته
دکتره داده یه چی واسه هفته
روی بیت حمید نمیبره خوابم
خاکی میمونم تا دقیقه‌ی آخر
آ..
من باز به فکرت افتادم
همه میان بالا من به فکر افتادن
آ..
که این حس صبح تا شب
باهامه که بهم داره میگه مفت
مامانم ﻪ ﺧﻂ ﺟﺪﺪ خریده بود، خواست بابامو سورپرایز ﻨﻪﺍﺯ تو ﺁﺷﺰﺧﻮﻧﻪ ﺑﻪ بابام‌ ﻪ ﺗﻮ ﺬﺮﺍ ﻧﺸﺴﺘﻪ sms داد: ﻋﺰﺰﻡ ﺍﻦ ﺧﻂ ﺟﺪﺪ ﻣﻨﻪ :'ll
بابام ﺟﻮﺍﺏ داده بود: ﻓﺪﺍتشم ﺑﻌﺪﺍ ﺑﻬﺖ ﻣﺰﻧﻢ ، ﺍﻦ ﻋﻨﺘﺮ خانوم ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺷﺰﺧﻮنه ﺯﻝ ﺯﺩﻩ ﺑﻪ ﻣﻦ!
یه فاتحه و صلوات برا بابام بخونید مرد خوبی بود

کسی که جمله‌ش رو با «نمیخوام جسارت کنم» شروع میکنه، میخواد جسارت کنه و چه بسا  غلطم بکنه حتی.

+مامان سرم درد میکنه -گوشیو بزا کنار درست میشه+مام
انتظار بند بندِ وجودتو درگیره یه درده ناعلاج میکنه بعدم اروم و بی سر و صدا از بین میبرتت.
تو تازه یاد گرفتیما خیلی وقته گذاشتیم کنار...
روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم ، گذشت جانان :)
تنها جایی که پشتم وایسادن پشت چراغ قرمز بود
بامن #سرد نباش سرما میخوری
من ‌تمامم،پر از این حالته بی حوصلگیست:)
از وقتی از کسی توقع ندارم زندگی زیباتر شده!
+ موندن بهتره یا رفتن؟- بستگی به آدمش داره(:
مثه برف باش زیبا ولی سرد :)

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی تشریفات
متن آهنگ یه چیزی بگم از امیرعلیبزار از حرفات یچیزی بگم فردا نگی نگفتی چرااخه واسه گفتن اینا دل تو دلم نیستبزار از دردام بگم چقدر تنهامنرنجی از حرفام ولی بد تا کردی باهامدرد نبودن تو کم نیستبازم بیا دوباره حس مشترک با همبسازیم امشبو خدا هم افتاده نگاهش توی نگاهمسرده هوا چقدر سرده حواس تو کجا پرتهدل من از این فاصله ها پر از دردهاون که رفته کاشکی برگردهبازم بیا دوباره حس مشترک با همبسازیم امشبو خدا هم افتاده نگاهش توی نگاهمسرده هوا چقدر سرده
اهنگ مستیم درد منو دیگ دوا نمیکنه از هایده
دانلود اهنگ هایده مستی ام درد منو دوا نمیکنه
آهنگ مهستی مستیم درد منو دیگه دوا نمیکنه
دانلود آهنگ مستی هایده با کیفیت بالا

دانلود مستیم درد منو دیگ دوا نمیکنه هایده
دانلود اهنگ هایده مستیم درده منو دیگه دوا نمیکنه
آهنگ مستی هایده آپارات

ترانه مستی هایده
کمر درد مزمن، نحوه تشخیص و گزینه های درمان
مهم‌ترین شاخص‌های تشخیصی برای chronicity کدامند ؟
شناسایی اولیه بیماران با درد کمر کم به دلیل ناتوانی طولانی‌مدت و ترک بیمار از لحاظ نظری و عملی مهم است زیرا مداخلات اولیه و خاص ممکن است در این گروه از بیماران ایجاد و مورد استفاده قرار گیرد . این مساله از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ، زیرا بازیابی برای افرادی که درد مزمن و معلولیت مزمن را توسعه می‌دهند به طور فزاینده‌ای کم‌تر به احتمال زیاد مشکلات ا
چیزی که بهش فکر میکنم ، چیزی که درباره ش مینویسم و چیزی که به زبون میارم از سه جهان متفاوتن! سه دنیای مختلف! سه نوع مائده! و من نمیدونم که چطور باید به وحدت در هرسه رسید...
اما اگه ازم بپرسید کدوم بهم حس رضایت مندی میده ، باید قاطعانه بگم : چیزی که بهش فکرمیکنم.
چیزی که بهش فکرمیکنم ؛ پیچیده ، گنگ ، دردآور ، امیدبخش و ناامیدکننده ست و خیلی از صفاتی که قلم ضعیفم قادر به توصیفش نیست
چیزی که مینویسم ؛ معلق بین افکار سرگردانم و زندگی دربین گونه انسا
متن آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دردترانه ، آهنگ و تنظیم : مهدی احمدوندمتن آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دردعشق درده خیلیارو دیوونه کرده وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگردههمیشه معشوق شاهه عاشق مث برده همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کردهافتادم به پای اونکه نمیخوادم وقتی همه دنیا تو و رویات شه یه آدمبفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم به خاطر عمری که من پای تو دادمچندتا خط حرف دارم باهاتو چندتا خط درد و دل از وقتی تنها کردی منو تو خیابونو ولیکیو
روزی که تورا بر سر این سفره ببینم دیگر ز جهان  هیچ ندارم که ببینممن که به معبوده دله خویش رسیدماز همه جا و همه کس دل، بریدماین جانی که به جانم فزون گشت امروزاز نعمت حق بود که به آن یار رسیدم

مهدی داوودی

تو کیستی تو چیستی بارالها؟
تو هستی یا که نیستی  بارالها؟
تو خود گویی بخوانید مرا ، شوید اجابت
خواندیم تورا  چیزی به جز سختی ندیدیم بارالها
بگفتند این سختی که هستید امتحان هست
این امتحانش به چند بار ؟به یک بار یا که ده بار بارالها؟
عجیب اس
سه سال سردرد کشیدم و بعد یه روز فهمیدم بستن سر واقعا موثره:)) و الان، هر روز که میگذره شالی که می بندم به سرم سفت تر از قبل میشه چون درد بیشتر میشه. وقتی سرم درد میکنه، ذهنم بهم می ریزه، مثل خون آشامایی میشم که بوی خون می شنون و قاتی میکنن! یا گرگینه ها توی ماه کامل. یعنی نمی تونم تمرکز کنم، فقط درده انقدر که حتی فکمم درد میکنه و دلم میخواد یه چیزی رو محکم فشار بدم با دندونام، قبلا سرمو می کوبیدم به دیوار ولی فایده نداره، الان فقط می تونم به این فک
7- آسیب‌پذیری نسبت به ضرر و بیماری (VH)
ترس اغراقآمیز از این که هر آن ممکن است فاجع های قریبالوقوع رخ دهد که نمیتواند از آن جلوگیری کند. این ترس متمرکز بر یک یا چند مورد زیر است:
1- فاجعه های پزشکی مانند حمله قلبی یا ایدز
2- فاجعه های هیجانی مانند دیوانه شدن
3- فاجعه های بیرونی مانند سقوط آسانسور، قربانی جنایت شدن، سقوط هواپیما یا زلزله
8- خود تحول نایافته/ گرفتار (EM)
نزدیکی و درگیری عاطفی شدید با یک یا چند نفر از نزدیکان ـ غالباً والدین ـ به بها

شب حزنه شب درده-روضه و مقتل          حجم: 16.5 مگابایتاومدم راهی افلاکم کنی- پیش زمینه       حجم: 1.84 مگابایتسوخته عشق تو منم-زمینه                   حجم: 4.24 مگابایتاما فیکم مسلم-شور مقتل                   حجم: 1.66 مگابایتامشبی را شه دین در حرمش-روضه پایانی حجم: 1.84 مگابایت 
یادت نره که قبلا چی کشیدی. یادت نره که همیشه دلت میخواست قلبت خالی از هر حسی باشه. نباید اینارو یادت بره.
حس دوست داشتن و بودن یکی توی زندگیت شاید بنظر خیلی رمانتیک بیاد ولی درونش درده. یادت نره بزرگترین نقطه ضعف تو احساساتته.
هنوز یادمه. من یه آدم کاملا تک بعدی ام. و بخاطر حال روانیمم که شده بهتره تنها باشم.
یه ضربه دیگه مبتونه به کل منو از پا دربیاره. باید تا جاییکه میتونم از احساسات فاصله بگیرم وگرنه آسیب میبینم.
همش میترسیدم از اینکه آیا عشق
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند درد
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
Download New Music Mehdi Ahmadvand Dard

مهدی احمدوند درد

متن آهنگ درد مهدی احمدوند

عشق درده خیلیارو دیوونه کرده
وقتی اسیرت کنه روزای خوشت برنمیگرده
همیشه معشوق شاهه عاشق مث برده
همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده
افتادم به پای اونکه نمیخوادم
وقتی همه دنیا تو و رویات شه یه آدم
بفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم
♪♫♪♫♪
یک گروه تحقیقاتی در دانشگاه هیروشیما یک هدف جدید برای درمان درده‌ای مزمن را مشاهده کرد . تحقیقات بیشتر با استفاده از این گیرنده می‌تواند منجر به داروهای موثرتر و موثرتر برای درمان درد مزمن شود .
شرایط ایجاد درد مزمن می‌تواند مشکل باشد . این درد شامل درد سیاتیک , سرطان و ورم مفاصل است . استاد دانشگاه علوم پزشکی و علوم پزشکی , دانشگاه هیروشیما , توضیح می‌دهد که مکانیسم درد مزمن پیچیده است که یکی از دلایلی است که چرا مدیریت درد بسیار مشکل است .
توروزای تلخ زندان گاهی دل میمیره از درد
روزائی هست که یه فکری نفسو میگیره ازمرد
اونکه توزندان اسیره گاهی دوست داره بمیره
یادزندگیش میفته بدجوری دلش میگیره
تو روزای تلخ زندان خدابهترین رفیقه
هرتکه چوب یه امیده واسه اونکس که غریقه
تو روزای تلخ زندان دل ورم میکنه از غم
گاهی بایه فکر موذی بخدا میترکه آدم
توسرش هزارو یک فکرتودلش هزارتا درده
اونجابین فکر و قلبها روز و شب جنگ و نبرده
دل میگه اینجوریا نیست فکرمیگه چه خوش خیالی
کی میدونه این که گفت
موضوع:کتابی برای رهایی از استرس و به دست آوردن آرامش از دست رفته ،
از خوندنش لذت بردم و احساس میکنم اگه مطالبشو بشه چن بار مرور کرد تغییر دادن سبک زندگی دور از انتظار نیس  ؛خودتون رو از خوندن این کتاب محروم نکنید ! این که در کتاب از داستان های واقعی استفاده کرده به مخاطب این حس رو میده که وقتی یه سری  آدم معمولی مثل شما تو زندگی واقعی شون تونستن این چنیین تغییراتی به وجود بیارن پس چرا شما نتونید، این آدما نه قهرمان داستان های تخیلی بودن نه از ی
در خرید عینک آفتابی بچه گانه نکات مهمی را باید در نظر بگیریم.

کودکان نیز به مانند بزرگ سالان چشمان بسیار حساسی دارند.ساختار چشمان ما به گونه ای می باشد که در برابر آفتاب و گرد و خاک و ..... بسیارحساس است.
بنابراین باید به دنبال راهی برای محافظت از چشمان خود بود. زمانی که در جهت نور خورشید در اتومبیل قرار دارید و یا به سمت آفتاب سوار بر موتور و یا دوچرخه هستید از جمله از مواردی است که به چشمان شما فشار زیادی وارد می شود و شاید حتی نتوانید مقابل خو
    امروز تازه فهمیدم چرا ملت میگن یاد بچگی بخیر ! یادش بخیر ،‌میخوردیم ،‌میریدیم ، میپوشیدیم و بازی میکردیم ، بی دغدغه که تهش چی ...
    امروز برای اولین بار توی عمرم یه حس تبعید بهم دست داد ،‌چند ثانیه بیشتر نبودا ، ولی گذاشتتم لب طاقچه تا نور بخورم وقتی که هوا بارونی بود .
    دردناک و پر از سرزنش ،‌ انگار که با قابلمه بزنن تو سرت و  سوزن ماهیتت رو نخ کنن ، سرزنشش هم برا وقتی بود که پا میکشیدی عقب و زیر این درده نمی نشستی و سعی میکنی ازش فرار ک
#شعر مهدوی

اینهمه رمز و مثلها را کلید
جمله اندر خانه پیغمبر است
گر بخانه در , زراه در , شوند
این مبارکخانه را در , " حیدر " است
هر که بر تنزیل , بی تاویل رفت
او بچشم راست در عین اعوراست
مشک باشد لفظ , و معنی بوی او
مشک بیبو _ ای بشر _ خاکستر است !
مر نهفته دختر تنزیل را -
معنی و تاویل " حیدر " شوهر است
مشکل تنزیله بی تاویله او
بر گلوی دشمن دین خنجر است
ای گشاینده در خیبر , قرآن -
بی گشایش های خوبت خیبر است
وین گشایش را نمایش در عدد,
هرشب و هر روز , ساعت الظهر
ارتودنسی گروه سنی نوجوانان
بهترین سن ارتودنسی ثابت دو فک بین ۱۲ تا ۱۵ سالگی می باشد. در این سنین ضمن تکمیل رویش دندانهای دائمی (بجز عقل ها) ریشه ها از تکامل و ارتفاع کافی جهت اعمال نیروهای ارتودنسی برخوردار هستند.

همچنین در این سنین همکاری بیمار با متخصص ارتودنسی مطلوب بوده و و واکنش منفی نسبت به دیده شدن دستگاههای ارتودنسی نشان نمی دهد زیرا براکت های ارتودنسی را روی دندانهای بسیاری از هم سن و سالان خود می بیند. به دلیل متابولیسم بالا
من بر عکسِ همه؛ پشتِ خنده هام، غمه!●♪♫تو؛ بر عکسِ منی…●♪♫شادیوُ غمگین میزنی!●♪♫ولی تو فوقش آخرش؛ میگی کلاه رفته سرش!●♪♫باشه کلاه رفته سرم ؛ولی تورو از رو می بَرم!●♪♫خط وُ نشون کشیدم؛ که خدایی نکرده دیدم●♪♫چشام دیگه تورو نبینه…●♪♫آره! دوری وُ دوستی همینه…●♪♫خاطرت؛ هنوز عزیزه…●♪♫ولی از فکری که مریضه؛ بهتره دوری باشه…●♪♫
شعر ، ملودی : محسن یگانهنه که یه عشقِ زوری باشه…●♪♫هوایی شدی…●♪♫خواستی؛ که قلبموُ دورش کنی…●♪
سلام
تقریبا از سال آخر راهنمایی میدونستم که یه ذره با هم سن و سالان خودم متفاوتم، اولین نشونه هایی که یادم میاد مربوط به افسردگی  زود گذر بعد از تمرین های ورزشیم بود. سال بعد چون درسم خیلی خوب بود به مدرسه تیزهوشان رفتم.
خلاصه میگم: 
با هر مشکل و استرس این افسردگی زود گذر می اومد (بارها پیش اومده که مثلا تو یک امتحان نمره م اون چیزی که میخواستم نمیشده). یک حالت دیگه هم همیشه داشتم که واقعا از خودم بابت اون متنفر میشدم و این بود که بعضی وقت ها خی
متن ترانه محسن بیات به نام نگار محبوب

دله دیوانه ی دیوانه ی دیوانه پسندتا تو را دیده نفهمیده سرش خورد به سنگدر خیالم با تو عاشقی میکردممن نمیدانم باید چه کنم با دل تنگتو بخواهی که یک شهر باشد پی توچه کنم راه بیاید کمی این دل تومن نخواهم که بمانی به اصرار منروز و شب فکر توام من , گفتم که به تومن به دنبال توام و از نگاهت پیداستدنیامی و دل تو فارغ از این دنیاسخیره به چشم تو که چشم تو دریا داردمن بی تو مثل مجنون بی لیلاسمن به دنبال توام و از نگاهت پ
دوره نوجوانی برای دختران دوره بسیار حساس و مهمی است. بزرگسالانی که به سختی می توانند آنچه را که دو هفته پیش گفتند را به خاطر بسپارند، می توانند وقایع مهم یا به یاد ماندنی را که در نوجوانی رخ داده به یاد بیاورند. دوره ی نوجوانی برای بسیاری از افراد پر تلاطم است، آن ها گاهی شاد و گاهی بسیار غمگین و ناراحت هستند، اگر می خواهید به جای دوره های ناامیدی به اوقات خوشی نگاه کنید، پس بدیهی است که شما باید یک کار را انجام دهید آن هم شاد بودن است. اگر یک د
متن آهنگ مهدی احمدوند به نام درد تقدیم به شما عزیزان ..Mehdi Ahmadvand - Dardمتن آهنگ درد مهدی احمدوند :
عشق درده خیلیارو دیونه کرده
وقتی اسیرت کنه روزای خوشت بر نمی گرده
همیشه معشوق شاهه عاشق مثه برده
همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده
افتادم به پای اون که نمیخوادم
وقتی همه دنیات و رویاتشه یه آدم
بفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم
بخاطر عمری که من پای تو دادم
چند تا خط حرف دارم باهاتو چند تا خط درد و دل
از وقتی تنها کردی منو تو خیابون ول
یکیو ترجیح دادی به م
گفتار درمانی کودکان 3 تا 4 سال
طبیعتاً در گفتار این کودکان، جملات و واژه‌های استفاده شده مقداری پیچیده‌تر و دشوارتر از گروه‌های سنی قبلی خواهد بود. به عنوان مثال این گروه سنی بایستی قابلیت بیان کردن نام اشکال هندسی بعد از دیدن شکل آن‌ها را داشته باشند و یا اسم مکان های دورتر از منزل را بیان کند.
نکته حائز اهمیت در این گروه سنی این است که به مرور جملات پسندیده‌تر و زیباتر را در روابط اجتماعی خود بیان می‌کند مثلا در گفتگو با همسن و سالان یا ب
سوار ماشین بودیم.کوچه ی ما مثل خیابونه.هرکسی روبروی خودشو اسفالت کرده.یه سریا سیمان رو به جای اسفالت ریختن وسط و تزئین کردند.ساختمونی که اون دست خیابونه هنوز لامپ روشن داره.فضای کوچه خیلی غریب.تاریک و گرمه.پسره که پشتی تکیه میداد(و تازه فهمیدم نگهبانه)دراز کشیده دم در خونه روبرویی.
همه خوابند.
حس میکنم یکی "غم تو دلش فراوونه" و دیگه جا نمیگیره.پر.لبریز.خسته شده از اینکه بقیه میگن"میگذره"نیاز داره یکی بگه نه!اون عمره که داره میره.تویی که داری م
پربازده ترین عیدی که داشتم مربوط میشه به زمانی که سوم راهنمایی بودم. با پاس شدن pre3 رسما وارد تعطیلات شدم. یک روزه تمام خریدهام رو انجام دادم و وقتی خیالم از بابت لباس هام راحت شد، یه برنامه برای خودم نوشتم. اون زمان از معدل ترم اولم راضی نبودم و میدونستم که یه سری از دروس ترم دوم بین مدارس سمپاد هماهنگ برگزار میشه که قطعا سخت تره! از تاریخ و دفاعی گرفته تا فیزیک و شیمی همه رو توی برنامه ام گذاشتم. وقت برای حل تست هم درنظر گرفتم چون المپیاد مرحله
به نام خدا 
سلام
من یک دخترم، مجرد و درون گرا هستم و لیسانس دارم. همیشه حسرت یک زندگی شاد و آروم رو داشتم. از زمانی که بچه بودم پدر و مادرم اختلاف داشتند. همیشه تنها بودم و بدون هم بازی. زیاد با کسی رفت و آمد نداشتیم. به خاطر ساکتی و کم حرف بودن همیشه با هم سن و سالان خودم مقایسه می شدم که چرا مثل اون ها حرف نمی زنم.
هیچ لحظه ی شادی تو زندگی نداشتم. تنها خاطرات خوبی که به یادم مونده از همسایه های خوب و دوستان و همکلاسی های دوران مدرسه و دانشگاست. اکث
دانلود آهنگ جدید سعید بیک مطمئنم کن
Download New Music Saeed Beyk Motmaenam Kon
آهنگ جدید سعید بیک بنام مطمئنم کن
بیا با عطر آغوشت هوامو تازه کن عشقم من اونیم که میذارم قدم هاتو روی چشمم
ببین آرامش چشمات منو آروم ترم کرده بمون که واسه ی قلبم نبودت بدترین درده

ادامه مطلب
هروقت سن آدم ها را میشنوم اولین چیزی که در ذهنم عبور میکند این است که چقدر سرنوشتشان با هم متفاوت است،سریع با همسن و سالان خودشان مقایسه میکنم،اینکه هر کُدامِشان مسیرهای متفاوتی را برای زندگی انتخاب کرده اند،اینکه طرز فکرشان و سَبکِ زندگیشان زمین تا آسمان باهم فرق میکند،حتی میزان تناسب تیپ و چهره هایشان با سنشان،بعضی ها پیرتر و بعضی ها جوان تر،گاهی از وجود این همه تفاوت شگفت زده میشوم اما با این حال این تفاوت ها در کمالِ بی عدالتی زیبا و
هروقت سنِ آدم ها را میشنوم اولین چیزی که در ذهنم عبور میکند این است که چقدر سرنوشت ها با هم متفاوت است،سریع با همسن و سالان خودشان مقایسه شان میکنم،اینکه هر کُدام مسیرهای متفاوتی را برای زندگی انتخاب کرده اند،اینکه طرز فکر و سَبکِ زندگیشان زمین تا آسمان باهم فرق میکند،حتی میزان تناسب تیپ و چهره هایشان با سنِ شناسنامه اشان،بعضی ها پیرتر و بعضی ها جوان تر،گاهی از وجود این همه تفاوت شگفت زده میشوم اما با این حال این تفاوت ها در کمالِ بی عدا
سیب زمینی و درمان دیابت نوع دوم
محققان آمریکایی می گویند: کسانی که زیاد سیب زمینی می خورند با افزایش خطر ابتلا به دیابت نوع دوم رو به رو هستند. این خطر در زنان چاق و زنانی که زیاد سیب زمینی سرخ کرده می خورند بیش تر است. هر چند سیب زمینی گیاه مفیدی است، اما شاخص گلیسمی بالایی دارد و سبب افزایش سریع و شدید قند خون می شود. با گذشت زمان، این افزایش قند خون به سلول های انسولین ساز لوزالمعده آسیب می رساند. وجود این سلول ها برای سوخت و ساز قند خون لازم ا
این ویلای استخردار گرگان که به صورت دوبلکس در ۲ طبقه ساخته شده است از بهترین گزینه های استخردار در فصول گرم می باشد . استخر با ابعاد ۳ متر در ۷ متر و با عمق ۱/۸ متر برای همه بزرگ سالان مناسب می باشد و وجود حوض کوچکی در کنار استخر برای بازی کودکان نیز مناسب می باشد . فضای داخلی ویلا با دکوراسیون مناسب و ۲ اتاق خواب و کولر گازی برای همه فصول مناسب می باشد . حیاط و فضای سبز گلکاری شده ۵۰۰ مترمربعی نیز برای ارامش شما مناسب می باشد . این ویلا در مسیر بی
درمان تاخیر در گفتار
لیت تاکر اصطلاحی است که برای کودکانی که با تاخیر در شروع حرف زدن مواجه می‌شوند، استفاده می‌گردد. گاهی بعضی کودکان به دلایل ناشناخته، خیلی دیرتر از بقیه هم سن و سالان شروع به حرف زدن می‌کنند.
گفتار درمانی و آموزش‌های خاص از جمله روش‌های است که برای کودکانی با تاخیر در گفتار مواجه‌اند، استفاده می‌شود. گروه درمانی، بازی درمانی و درمان در منزل توسط والدین از جمله روش‌هایی است که برای لیت تاکر یا تاخیر در گفتار استفاده
وقتی همه مریض میشن و من نمیشم اوضاع به نظرم طبیعیه. ولی وقتی همه مریض میشن و منم میشم از خودم ناامید میشم. آخه مگه هر کار بدی بقیه کردن منم باید بکنم؟ آدمم اینقد ضعیف؟
الان همه سرما خوردیم، کل شهر جمیعا! مال من محدود به گلودرده. دیشب شربت آبلیموعسل خوردم و آب‌نمک غرغره کردم، یه اپسیلون بهتر شد. امروز رفتم درمانگاه و تمام مدت حرف زدم. بعضی‌هام واقعا از آدم انرژی می‌گیرن، به یک بار و دو بار و سه بار توضیح متوجه نمیشن. یکی که امروز منو به استیصال
پیدا کردن دوست همواره مهمترین مسأله برای کودکان و نوجوانان است. مهارت های ارتباط برقرار کردن، از جمله مهارت هایی هستند که در پی آن روابط اجتماعی قوی برای هر فرد می سازند و موجب به وجود آمدن روابط دوستانه و صمیمی میان افراد جامعه می شوند. فراگیری مهارت دوست یابی برای کودکان و نوجوانان بسیار ضروری است، زیرا به آن ها کمک می کند هنگام ورود به اجتماعی و آشنا شدن با هم سن و سالان خود احساس اعتماد به نفس کنند. کودکان و نوجوانان برای شروع ارتباط گرفت
حسین(ع)عزیز فاطمه(س) هستی من فداتهخیلی خوشم جان و دلم زائر کربلاته
هر قدمی بر می دارم می بینمت رو نیزهنگاه معصومانه ات به پای زائراته
هر تاولی که می زنه به پای زائرانتنمادی از مصیبتهای سخت بچه هاته
هر موکبی که رفتم و آب و غذایی خوردمعشق حقیقی را دیدم که بین عاشقاته
یه زائری که پا نداشت کشون کشون می اومدمی گفت حسین فاطمه(س)آرزو من رضاته
یه زائری هر دو تا چشمش نابینا بود امامی گفت که عشق من فقط حرم با صفاته
یه زائری به یاد تو آب نمی خورد توی راهآق
بسم الله
چندسال پیش بود که تازه این وبلاگ رو راه انداخته بودم، وبلاگی رو دنیال می کردم.. مثل فضای همه ی وبلاگ ها ناشناس . بدون عکس بدون مشخصات. زندگی و حال و هواش رو دوست داشتم...شیرین بود برام... همسن من هم بود تقریبا. از سال اول دانشکده عاشق دختری شده بود. و کش و قوس بسیار داشت رابطه شان. دختر رفته بود المان و با کس دیگری ازدواج کرده بود، و از او هم جدا شده بود. چند باری توی موقعیت های مختلف همدیگر را دیده بودند توی این ده سال. امروز که بعد از یکسال
اصلن روز خوبی نبود، خیلی حرص خوردم ولی بالاخره تموم شد :/ همه چیز. فقط قراره بریم کابینت ها رو انتخاب کنیم و چند بار سر بزنیم تا خونه کامل بشه. همه بابت خرید این خونه خوشحالن و مادرم مهمونی ترتیب داد که من توش حضور نداشتم به دلیل دانلود فصل سوم فرندز، از اون سریالاست که هیچوقت نگران تموم شدنش نیستی :) همشون خوشحالن ولی من حالا حس بدی دارم نمی دونم چرا :/ اصلن دلم نمی خواد دوباره طعم تلخ اسباب کشی رو بچشم، دفعه قبلی تا دوهفته به خاطر جا به جایی فرش
حسام حسین‌زاده

یکی از دغدغه‌های هر معلمی، دانش‌آموزانی هستند که در یادگیری همراه با کلاس پیش نمی‌روند و به‌شکل معناداری از بقیۀ بچه‌ها فاصله دارند. هرچند هیچ‌وقت تن به ایده‌های معمول ارزشیابی بچه‌ها نمی‌دهم و تلاش می‌کنم واقعاً به الگوی «مقایسۀ هر دانش‌آموز با خودش» پایبند باشم اما کلاس ششم به‌دلیل امتحان‌های هماهنگی که در پایان سال از سوی آموزش‌وپرورش در برخی دروس اصلی (از جمله مطالعات اجتماعی) از بچه‌ها گرفته می‌شود تا آما
+ هنوز دارم فلوچارت نگهداری از نوزاد رو پر میکنم. مثلا گریه گرسنگی با گریه دلدرد با گریه ی درد هر کدوم فرق می‌ کنن. هرچند گریه و نا آرومی ناشی از کثیف بودن خیلی شبیه گریه دل‌درده ولی با دقت میشه از هم تشخیصشون داد! با این حال خیلی از وقتا از خودم میپرسم، چشه؟ باید چیکار کنم؟!
+ کوچولو هر ۱.۵ تا ۲ ساعت یبار شیر میخوره، که اگه وقت شیر دادن، آروغ گرفتن و خوابوندن رو ازش کم کنیم حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت آزاد میمونه، البته در حالت ایده آل! یعنی دل‌در
زندون در بلنده باز نوونه
شعر و غزل بدون ساز نوونه
نامردِ رفقِ دل راز نوونه
زندون در بلند و باز نوونه

اره زندونیمه بی ملاقاتیمه
اره زندونیمه حکم ابدیمه
ته ره گمه جان رفق "....."مه
قلم مه دست بلند مه دل فراوون
نامه نویسمه روی تخت زندون
مه دل پر درده آهای عاشقون
عجب دلی داشتا بیچاره مجنون

اره زندونیمه بی ملاقاتیمه
اره زندونیمه حکم ابدیمه
ته ره گمه جان رفق "....."مه
در جریان هستین که چند روز پیش، انتشار ویدئویی از رقص بچه های دبستانی با آهنگ جنتلمن ساسی مانکن توسط آقای مطهری( نایب رئیس مجلس) و اعتراض ایشون به آموزش و پرورش جنجالی به پا کرد تا اینکه ساسی مانکن آقای مطهری رو به چالش رقص دعوت کرد و یا اینکه هشتک جنتلمن یا هشتک ساسی مانکن زدن و همه مدارس رو به این چالش دعوت کردن و کار بجایی رسید که دیروز خبردار شدیم آموزش و پرورش یه جلسه فوری برای مدیران تمامی مدارس کشور برگزار کرده که با این قضیه به شدت برخور
آهنگ خوابتو دیدم از بهنام بانی
─────────────────────┤ ♩♬♫♪♭ ├─────────────────────
نسخه معمولی: 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت - دانلودحجم: 6.69 مگابایت
برای دیدن ری
حسام حسین‌زاده

یکی از دغدغه‌های هر معلمی، دانش‌آموزانی هستند که در یادگیری همراه با کلاس پیش نمی‌روند و به‌شکل معناداری از بقیۀ بچه‌ها فاصله دارند. هرچند هیچ‌وقت تن به ایده‌های معمول ارزشیابی بچه‌ها نمی‌دهم و تلاش می‌کنم واقعاً به الگوی «مقایسۀ هر دانش‌آموز با خودش» پایبند باشم اما کلاس ششم به‌دلیل امتحان‌های هماهنگی که در پایان سال از سوی آموزش‌وپرورش در برخی دروس اصلی (از جمله مطالعات اجتماعی) از بچه‌ها گرفته می‌شود تا آما
حسام حسین‌زاده

دانلود اهنگ چجوری از تو دست بکشم بدون تو نفس بکشم
دانلود آهنگ امام رضا از حامد زمانی - رسانه نوا چجوری از تو دست بکشم بدون تو نفس بکشم تویی که تنها آقا دل سوز منی آرزومه دوباره بیام تو حرمت بدم یه سلام بهونه ی اشکای هر روز منی.. بی تو می میرم آقام یه فقیرم ...
دانلود آهنگ کبوترم هوایی شد + متن + MP3 - آپ موزیک ♬♫پنجره فولاد تو دوای هر چی درده♬♫ کسی ندیدم اینجا که نا امید برگرده ♬♫چجوری از تو دست بکشم بدون تو نفس بکشم♬♫ تویی که تنها آقا دل سوز منی آ
     دور ای امیر لشکریم عباس    بوچولده یار و یاوریم عباس
    دوشن اوزون بو قول‌لارا قربان    یگانه بال و شهپریم عباس
      دور ای امیر و سر سپاهیم    اویان امید خئیمه گاهیم
                               گوز آچ امیدیم ای پناهیم 
             اویان بو چولده حیدریم    یگانه یار و یاوریم
                عباس عباس           عباس عباس
.........................................................................................................
عالمه، آدمه زینتدی حسین
بو عیان خلقته رأفتدی حسین      
قبل از ازدواج بهترین روز زندگیم روز تولدم بود
بادوستام بودم شاد بودم 24ساعت مکالمه رایگان میداد همراه اول
زنگ میزدم به دوستام... 
بعد ازدواج منتظر بودم محمد خوشحالم کنه! 
اما هیچ تولدی پیشم نبود
همیشه پیچوند!!! 
امسال هم مرخصی گرفته اول فکر کردم بخاطر من بعد فهمیدم میخواد بره شمال!!!! 
انقدر ساده ام فکر میکنم میخواد سورپیرایزم کنه
همین که فکر میکنم قراره سورپرایز شم و نمیشم خودش یه سورپیرایزه
فکر کنم کم کم باید به تولدم فکر نکنم اصلا فراموش می
استقبال از اشعار حاج داود بیدق داری
========================
ای تالیِ زهرا که آدون فخر زناندور
غبطه ائلین درگهووه ملک جناندور
ایله نظر ایرانه اؤرکلر دولی قاندور
مدّتدی که بیر عدّه نین احوالی یاماندور
یاحضرت معصومه یتیش داده اماندور
سن نازلی رقیّه کیمی زهرایه مثل سن
سن جلوۀ نورانیِ خورشیدِ ازلسن